Застереження про захист даних для партнерської програми Bosch

Захист даних

Заява про конфіденційність даних

Компанія ТОВ «Роберт Бош Лтд» (надалі за текстом «компанія Bosch», або «ми», або «нас») вітає Вас як відвідувача наших Інтернет-сторінок і мобільних застосунків (які разом іменуються також «онлайн-платформи»). Ми радіємо, що Ви зацікавились нашою компанією та продукцією.

Компанія Bosch поважає конфіденційність Вашого приватного життя

Захист конфіденційності Вашої приватної сфери під час обробки персональних даних та захист усіх бізнес-даних є для нас важливим завданням, яке ми враховуємо в наших бізнес-процесах. Персональні дані, які збираються під час Вашого відвідування нашої онлайн-платформи та/або використання мобільних застосунків, ми обробляємо конфіденційно та лише відповідно до норм чинного законодавства.

Захист даних та інформаційна безпека є частиною нашої корпоративної політики.

Володілець персональних даних

Компанія ТОВ «Роберт Бош Лтд» виступає володільцем персональних даних; винятки пояснюються в цій Заяві про конфіденційність.

Наші контактні дані:

ТОВ "Роберт Бош Лтд."
пр. Павла Тичини, 1-В
ТОЦ «Silver Breeze», оф. А701 м. Київ, 02152, Україна
Телефон +38044 4902400
Електронна пошта: tt@ua.bosch.com

Збирання, обробка та використання персональних даних

Категорії оброблюваних даних

Обробляються дані таких категорій:

• контактна інформація (наприклад, повне ім'я, дата народження, номер телефону, електронна пошта, поштова адреса, IP-адреса);

• дані стосовно договірних правовідносин (наприклад, договірні відносини, договірний інтерес або інтерес щодо продукту, статус покупки, історія покупок/поведінка, можливості, вигідні пропозиції);

• розрахунки за контрактом та реквізити платежів;

• дані транзакцій (наприклад, замовлення подарунків);

• довідкова інформація (від третіх осіб, наприклад, з публічних довідників, соцмереж);

• дані про угоди: кваліфікаційні дані (наприклад, історія вивчення та навички);

• партнерські дані (наприклад, статус партнера, статус сервіс-партнера, одиниці, реєстрації продуктів);

• надання інформації (від третіх сторін, наприклад, кредитно-рейтингових агентств або із загальнодоступних каталогів).

Дані надсилаються для подальшої обробки нашим партнерам (статус «розпорядник):

ТОВ «РАМ 360»
01033, м. Київ, вул. Гайдара, 50, Україна

ПрАТ "Київстар"

вул. В.Хвойки, 15/15, Київ, Україна, 02000

Основні принципи

Персональні дані – це будь-які відомості про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована, тобто такі, як, наприклад, імена, адреси, номери телефонів, адреси електронної пошти, контрактова, бухгалтерська та платіжна інформація, яка є вираженням ідентичності особи.

Ми збираємо, обробляємо та використовуємо персональні дані (включно IP-адреси) тільки тоді, якщо для цього є правові підстави або якщо Ви надали нам свою згоду на такі дії, наприклад, в межах реєстрації.

Мета обробки та юридичне підґрунтя

Ми та уповноважені нами сервісні підрядники-постачальники послуг (статус «третя особа») обробляємо Ваші персональні дані для наступних цілей:

• Забезпечення роботи цієї онлайн-платформи та виконання контрактів згідно з нашими договірними умовами, включно з питанням про взаєморозрахунки;

• Надання відповідей на запити користувачів. Правова підстава: виконання контрактів або законна зацікавленість у зв’язку з поліпшенням продукції / послуг;

• Виявлення порушень та з міркувань безпеки. Правова підстава: виконання наших юридичних зобов'язань у сфері захисту даних та законна зацікавленість в усуненні порушень та в убезпеченні наших пропозицій;

• Власні та сторонні рекламні заходи, а також дослідження ринку та задоволення потреб в межах, дозволених законом або за згодою сторін. Правова підстава: згода / наша законна зацікавленість у сфері прямого маркетингу, якщо він здійснюється відповідно до вимог щодо убезпечення даних та згідно з законодавством про захист від недобросовісної конкуренції;

 • Опитування клієнтів стосовно продукції з використанням електронної пошти та / або телефону, якщо Ви дали на це чітко виражену згоду. Правова підстава: наявність згоди; Примітка: якщо ми залучаємо дослідницький інститут для опитувань, він буде діяти виключно від нашого імені та відповідно до наших інструкцій.

 • Відправлення інформаційних розсилок за згодою отримувача електронною поштою або SMS / MMS. Правова підстава: наявність згоди.

 • Відстоювання та захист наших прав, правових вимог та законних інтересів. Правова база: наша законна зацікавленість в реалізації, задоволенні та захисті наших прав.

 • Слідкування за вигідними пропозиціями/проектами. Правова підстава: наявність згоди;

 • Проведення розіграшів або рекламних кампаній із знижками відповідно до умов розіграшу або рекламної кампанії. Правова підстава: наявність згоди;

 • Збільшення продажів. Правова підстава: наявність згоди;

 • Сегментація та профілювання статусу покупки клієнта. Правова підстава: наявність згоди;

 • Профілювання кваліфікаційного статусу. Правова підстава: наявність згоди;

 • Профілювання статусу партнера. Правова підстава: наявність згоди.

Реєстрація

Якщо Ви бажаєте використовувати послуги, які потребують укладення контракту, ми просимо Вас зареєструватися. В рамках реєстрації ми збираємо персональні дані, необхідні для обґрунтування та виконання контракту (наприклад, ім'я, прізвище, дата народження, адреса електронної пошти, якщо це доречно, подробиці бажаного способу оплати або власника рахунку) а також, якщо це необхідно, інші дані на добровільній основі. Обов'язкова інформація позначена символом «*».

Файли (журнали) реєстрації

Кожного разу, коли Ви користуєтесь Інтернетом, Ваш Інтернет-браузер автоматично передає певну інформацію, яка зберігається нами в так званих Log-файлах, тобто в файлах (журналах) реєстрації.

Файли (журнали) реєстрації зберігаються нами протягом короткого періоду часу з метою виявлення порушень та з міркувань безпеки (наприклад, для розслідування спроб атакування), а потім видаляються. Файли (журнали) реєстрації, подальше збереження яких є необхідним для доказових цілей, не видаляються до остаточного уточнення відповідного інциденту та можуть в окремих випадках бути передані правоохоонним органам.

Файли (журнали) реєстрації використовуються також для аналізу (з або без повної IP-адреси); див. Розділ «Веб-аналітика».

У файлах (журналах) реєстрації зберігається така інформація:

 • IP-адреса (адреса інтернет-протоколу) термінала, з якого здійснюється доступ до онлайн-платформи пропозицій;

 • Інтернет-адреса веб-сайту, з якого була викликана онлайн-платформа (так званий уніфікований локатор ресурсів походження або URL-адреса реферрера);

 • ім'я провайдера послуг, через якого здійснюється доступ до онлайн-платформи пропозицій;

 • ім'я викликаних файлів або інформації;

 • дата, час та тривалість виклику;

 • передана кількість даних;

 • операційна система та інформація про використовуваний Інтернет-браузер, включно встановлені додатки, розширення чи надбудови (Add-Ons), наприклад, для флеш-плеєра (Flash Player);

 • код статусу http (наприклад, «Запит успішний» або «Запитаний файл не знайдено»).

Діти

Ця онлайн-платформа не призначена для дітей віком до 16 років.

Передача даних

Передача даних іншим суб’єктам відповідальності

Ваші персональні дані ми передаємо третім особам виключно тільки тоді, якщо це необхідно для виконання контракту, якщо ми або третя особа маємо законну зацікавленість в такому передаванні або якщо на це існує Ваша згода або інша законна підстава. Детальнішу інформацію про юридичні засади Ви можете знайти в Розділі «Мета обробки та юридичне підґрунтя». Третіми особами можуть бути також інші компанії групи Bosch. Якщо дані передаються третім особам на підставі законної зацікавленості/правової підстави, такі дії пояснюються в цій Заяві про конфіденційність.

Крім того, дані можуть бути передані іншим особам, наскільки ми повинні бути зобов'язаними це робити внаслідок правових положень або адміністративних розпоряджень, обов’язкових до виконання, чи судових рішень.

Сервісні підрядники (Загальні положення)

Ми залучаємо зовнішніх сервісних підрядників (постачальників послуг) до виконання таких завдань, як послуги з продажу та маркетингові послуги, контроль за здійсненням контрактів, обробка платіжних операцій, програмування, хостинг даних та послуги гарячої лінії. Ми ретельно відібрали цих сервісних підрядників (постачальників послуг) та регулярно наглядаємо за їхньою роботою, зокрема, за уважним поводженням з персональними даними та за убезпеченням персональних даних, що ними зберігаються. Ми зобов’язали всіх без винятку сервісних підрядників (постачальників послуг) дотримувати конфіденційності та вимог чинного законодавства. Сервісними підрядниками (постачальниками послуг) можуть також бути інші компанії групи Bosch.

Постачальники платіжних послуг

Ми залучаємо зовнішніх постачальників платіжних послуг.

Залежно від того, який спосіб оплати Ви обрали в процесі замовлення, ми передаємо дані, зібрані для процедури оплати (наприклад, банківські реквізити), до фінансової установи, яка задіяна для здійснення платежу або уповноваженому нами постачальнику платіжних послуг. Постачальники платіжних послуг збирають та обробляють ці дані частково також як суб’єкти відповідальності. У цьому відношенні застосовуються заяви відповідних постачальників платіжних послуг щодо конфіденційності персональних даних.

Повідомлення про надходження посилки

Щоб повідомити Вас про надходження Ваших посилок, ми передаємо Вашу адресу електронної пошти та номер телефону в рамках виконання контракту наступним сервісним підрядникам (постачальникам послуг):

ТОВ «Нова пошта»
вул. Європейська, 57, м. Полтава, 36039, Україна

Ці компанії обробляють дані в якості розпорядників.

Передача отримувачу за межами Європейської економічної зони (ЄЕЗ)

Ми також можемо передавати персональні дані отримувачам за межами ЄЕЗ до так званих країн третього світу. У таких випадках ми забезпечуємо перед передачею, щоб отримувач даних також забезпечував необхідний рівень захисту даних (наприклад, у зв'язку із рішенням Європейської Комісії про достатність рівня якості захисту персональних даних для відповідної країни або в зв'язку з угодою, укладеною на підставі типових умов ЄС із отримувачем) або якщо ви погодилися на передачу.

Ви маєте право одержати огляд одержувачів із третіх країн та копію спеціально погоджених положень, що забезпечують відповідний рівень захисту персональних даних. Для цього, будь-ласка, скористайтеся даними, вказаними в розділі «Контакти».

Тривалість зберігання; терміни зберігання

Ми зберігаємо Ваші дані до тих пір, поки це необхідно для реалізації функцій нашої онлайн-платформи та пов'язаних з нею послуг, або поки ми маємо законну зацікавленість до подальшого зберігання (наприклад, ми можемо також після виконання контракту проявляти законну зацікавленість щодо поштового чи онлайн маркетингу). У всіх інших випадках ми будемо видаляти Ваші персональні дані, за винятком тієї інформації, яку ми повинні зберігати, щоб виконати юридичні зобов'язання (наприклад, на підставі чинних податкових та інших правових нормативів зберігання документації ми мусимо протягом визначеного часу зберігати певні документи, наприклад, контракти та рахунки-фактури).

Призові розіграші або акційні розпродажі

Якщо Ви приймаєте участь у наших призових розіграшах або акційному розпродажу, ми використовуватимемо Ваші персональні дані для сповіщання про виграш та для цілей реклами і просування нашої продукції у дозволеному законом обсязі, або якщо Ви дозволили таке використання Ваших персональних даних. Інформацію про призові розіграші або акційні розпродажі Ви знайдете у відповідних умовах акцій Загальних положень та умов програми. В окремих випадках оголошення переможця може здійснюватись публічно, в тому числі через соціальні мережі чи месенджери.

Застосування Cookies

Загальні зауваження

Cookies (кукіс) – це маленькі текстові файли, які зберігаються на Вашому комп'ютері під час відвідування сайту якої-небудь онлайн-служби в Інтернеті. Якщо Ви повторно звертаєтесь до цієї ж онлайн-служби, Ваш браузер повертає вміст cookie-файлів відповідному провайдеру і в такий спосіб уможливлює розпізнавання кінцевого пристрою. Зчитування cookie-файлів дозволяє нам оптимально сформувати для Вас нашу онлайн-пропозицію і полегшити Вам користування онлайн-платформою.

Вимкнення та видалення Cookie-файлів

Коли Ви відвідуєте наші Інтернет-сторінки, в спливаючому вікні Вам буде запропоновано відповісти на питання, чи дозволяєте Ви застосування cookie-файлів, встановлених на нашому сайті, або Ви бажаєте вимкнути їх у налаштуваннях.

Якщо Ви вирішите заборонити cookie-файли, у Вашому браузері є опція відключення cookie-файла. Цей cookie-файл служить виключно для позначення Вашої відмови. Однак вимикання cookie-файлів може призвести до того, що деякі функції наших Інтернет-сторінок більше не будуть для Вас доступні. Будь ласка, зверніть увагу, що з технічних причин cookie-файл відмови можна застосувати лише для того браузера, з якого він був встановлений. Якщо Ви видаляєте cookie-файли або використовуєте інший браузер або інший кінцевий пристрій, Вам доведеться повторно задіяти опцію відмови від cookie-файлів.

Така можливість налаштування не охоплює cookie-файли, які встановлюються іншими провайдерами під час відвідування сторонніх веб-сайтів.

Однак Ви завжди можете видалити всі cookie-файли через Ваш браузер. Для цього зверніться, будь-ласка, до довідкових функцій Вашого браузера. Однак це також може призвести до унеможливлення Вашого доступу до окремих функцій.

Крім того, зазначений нижче веб-сайт надає можливість керувати застосуванням та деактивізацією cookie-файлів з боку сторонніх провайдерів:

http://www.youronlinechoices.com/uk/your-ad-choices

Ми не керуємо цим веб-сайтом, тому ми не несемо відповідальності та не маємо впливу на його вміст та доступність.

Огляд Cookie-файлів, які ми застосовуємо

Лише технічно необхідні файли cookie.
Cookie сесії: "BoschSessionId",
Правило cookie: "Cookie_Rule_Accepted"

Обов’язково потрібні cookie-файли

Деякі cookie-файли потрібні для того, щоби ми могли безпечно підготувати нашу онлайн-пропозицію в Інтернеті. До цієї категорії належать, наприклад,

 • cookie-файли, використовувані для ідентифікації або автентифікації наших користувачів;

 • cookie-файли, які тимчасово зберігають певні нотатки користувачів (наприклад, вміст кошика для покупок або онлайн-формуляр);

 • cookie-файли, які зберігають певні уподобання користувача (наприклад, параметри пошуку або мови);

 • cookie-файли, які зберігають дані, щоб забезпечити безперебійне відтворення відео- та аудіоматеріалів.

Веб-аналітика

Ми використовуємо аналітичні файли-cookie для фіксування поведінки користувача (наприклад, рекламні банери, на які натискає користувач, пошукові запити, які було введено), а також для проведення статистичної оцінки вказаної поведінки.

Рекламні файли-cookie

Ми також використовуємо файли-cookie для рекламних цілей Використання профілю поведінки за допомогою файлів-cookie (наприклад, рекламні банери, на які натискав користувач, відвідані сторінки, пошукові запити) використовуються нами для того, щоб показувати вам рекламу та пропозиції, які відповідають вашим інтересам («реклама, що базується на інтересах»).

Рекламні файли-cookie третьої сторони

Ми також дозволяємо іншим компаніям доступ до даних наших користувачів за допомогою файлів-cookie. Це дозволяє нам та третім сторонам показувати користувачам нашу рекламу, засновану на інтересах, у вигляді он-лайн пропозиції, що створюється на основі аналізу вашої поведінки користувача (наприклад, рекламні банери, на які натискає користувач, відвідані сторінки, пошукові запити) в цілому, таким чином не обмежуючись нашими он-лайн пропозиціями.

Конверсійні файли-cookie

У тому випадку, якщо ви потрапили на наш сайт через рекламне оголошення відповідного партнера, наш партнер із відстеження конверсій встановлюють файли-cookie на ваш комп'ютер («конверсійні файли-cookie»). Ці файли-cookie, як правило, втрачають свою дійсність через 30 днів. У випадку, якщо ви відвідуєте певні сторінки, на яких ми розміщуємось, та термін дії файлів-cookie ще не закінчився, ми та відповідний партнер із відстеження конверсії можемо бачити, що певний користувач натиснув на рекламне посилання та був перенаправлений на нашу сторінку. Інформація, яку було зібрано за допомогою конверсійних файлів-cookie, використовується для створення статистики конверсій та визначення загальної кількості користувачів, які натиснули на відповідне рекламне посилання та були перенаправлені на сторінку із тегом для відстеження конверсії.

Використання наших мобільних застосунків

Окрім нашої онлайн-платформи, ми надаємо Вам у розпорядження застосунки, тобто мобільні додатки (Apps), які Ви можете завантажити у свій мобільний термінал. Для доповнення даних, зібраних на веб-сайтах, ми збираємо за допомогою наших застосунків також додаткові персональні дані, які безпосередньо пов'язані з використанням Вашого мобільного термінала. Проте це відбувається лише тоді, коли Ви надали нам свою відповідну згоду.

Обробка даних про Ваше місцезнаходження

Наша онлайн-платформа пропозицій містить в собі також так звані послуги визначення місцезнаходження абонента, за допомогою яких ми надаємо Вам спеціальні рекомендації, адаптовані до Вашого конкретного місця розташування. Щоб уможливити надання Вам такої функції мобільного застосунка, ми збираємо дані про одне з трьох останніх місць розташування GPS, що передаються Вашим мобільним пристроєм, і Вашу IP-адресу. Ми не створюємо тут профіль Вашого руху. Ви можете вимкнути цю функцію в налаштуваннях відповідного мобільного застосунка чи операційної системи Вашого мобільного пристрою або також знову активізувати її чи тимчасово вимкнути в режимі паузи, не впливаючи на основні функції застосунка. Якщо Ви не вимкнете дану функцію, то Ви даєте свою однозначну згоду на обробку таких персональних даних.

Обробка даних операторами магазинів застосунків

Не належить до процедури збирання і обробки персональних даних з нашого боку і знаходиться поза межами нашої відповідальності процес передавання таких даних, як ім'я користувача, адреса електронної пошти та індивідуальний код Вашого мобільного пристрою в магазини мобільних додатків (наприклад, Google Play від Google, App Store від Apple, Windows Phone Store) під час завантаження відповідного застосунка. Ми не маємо ніякого впливу на таке збирання персональних даних та їхню подальшу обробку третіми особами.

Інформаційна розсилка

В межах нашої онлайн-платформи пропозицій Ви можете підписатися на нашу інформаційну розсилку. Ми застосовуємо для цього так звану процедуру подвійного підтвердження вибору (Double Opt-In), згідно з якою ми будемо надсилати Вам інформаційний бюлетень електронною поштою, через мобільну службу новин (наприклад, WhatsApp), текстовими повідомленнями SMS або push-повідомленнями лише в тому випадку, якщо Ви попередньо шляхом клацання за посиланням оповіщення однозначно підтвердили нам активізацію служби розсилок.

Якщо пізніше Ви вирішите не отримувати інформаційні бюлетені, Ви можете будь-коли скасувати підписку, відкликавши свою згоду. Відкликання згоди на розсилку електронною поштою відбувається за посиланням, надрукованим в інформаційному бюлетені, або в настройках адміністрування відповідної онлайн-пропозиції. Альтернативно, будь ласка, зв'яжіться з нами, скориставшись інформацією в Розділі «Контакт».

Зовнішні посилання

Наша онлайн-платформа може містити посилання на Інтернет-сторінки третіх осіб, тобто провайдерів, які ніяк з нами не пов'язані. Після натискання мишкою на такому посиланні ми більше не впливаємо на збирання, обробку та використання будь-яких персональних даних (наприклад, IP-адреси або URL-адреси сторінки, на якій знаходиться посилання), що передаються третім особам внаслідок цього клацання з переходом за посиланням, тому що поведінка третіх осіб, звісно, знаходиться поза нашим контролем. Ми не несемо ніякої відповідальності за обробку таких персональних даних третіми особами.

Безпека

Наші співробітники та уповноважені підприємства-постачальники послуг зобов’язані нами дотримувати конфіденційності та відповідних вимог законів про захист персональних даних.

Ми вживаємо всі необхідні технічні та організаційні заходи для забезпечення належного рівня захисту та, зокрема, для убезпечення Ваших персональних даних, якими ми розпоряджаємось, від ризику неумисного або протизаконного знищення, маніпулювання, втрати, зміни або несанкціонованого розголошення інформації, або доступу. Наші заходи безпеки постійно вдосконалюються відповідно до загального розвитку технологій.

Права користувачів

Будь ласка, скористайтесь інформацію в розділі «Контакт», щоб захистити свої права. Будь ласка, забезпечте нам можливість Вашої однозначної ідентифікації.

Право на отримання інформації та довідкових відомостей

Ви маєте право отримувати від нас інформацію про стан обробки Ваших персональних даних. Для цього Ви можете реалізувати право на отримання довідкових відомостей щодо Ваших персональних даних, які ми обробляємо.

Право на виправлення та видалення даних:

Ви можете вимагати від нас виправлення невірних даних, а також, якщо дотримуються правові вимоги, доповнення або видалення Ваших персональних даних.

Це не стосується даних, необхідних для ведення взаєморозрахунків і бухгалтерського обліку, або які підпадають під дію законодавства щодо збереження даних. Якщо доступ до таких даних не потрібен, їхня обробка буде обмежена (див. нижче).

Право на обмеження обробки даних:

Ви можете вимагати від нас – якщо виконано законодавчі передумови, - щоб ми обмежили обробку Ваших персональних даних.

Право на заперечення проти обробки даних:

Крім того, Ви маєте право у будь-який час висловити заперечення проти того, щоб ми обробляли Ваші персональні дані. Тоді ми припинимо обробку Ваших даних, якщо тільки ми не зможемо – відповідно до законодавчих вимог – переконливо обґрунтовувати актуальні підстави для подальшої обробки, які мають перевагу над Вашим правом.

Право на заперечення проти прямого маркетингу:

Ви також можете будь-коли висловити заперечення проти обробки Ваших особистих даних у рекламних цілях («заборона використання особистих відомостей в рекламі, а також з метою вивчення ринку шляхом опитування»). Будь-ласка, враховуйте, що з організаційних причин може виникнути певний збій між узгодженням Вашого заперечення та використанням Ваших даних у рамках вже розгорнутої рекламної кампанії.

Заперечення проти обробки даних у випадку наявності правової бази «законного інтересу»:

Крім того, Ви маєте право у будь-який час висловити заперечення проти того, щоб ми обробляли Ваші персональні дані, якщо правовою базою для цієї обробки служить законний інтерес. Тоді ми припинимо обробку Ваших даних, якщо тільки ми не зможемо – відповідно до законодавчих вимог – переконливо обґрунтовувати актуальну законність підстав для подальшої обробки, які мають перевагу над Вашим правом.

Відкликання згоди:

Якщо Ви надали нам згоду на обробку Ваших персональних даних, Ви можете відкликати її у будь-який час з забороною її дії на майбутнє. Разом з тим, законність обробки Ваших персональних даних до моменту відкликання залишається незмінною.

Портативність даних:

Ви також маєте право отримувати від нас персональні дані, які Ви відправили в наше розпорядження, у структурованому, загальному та зручному для розпізнавання комп’ютером форматі або – якщо це технічно можливо – вимагати передачі цих даних третій особі.

Право на скаргу до наглядового органу:

Ви маєте право подати скаргу до органу захисту інформації. Ви можете звернутися до відповідного компетентного органу захисту інформації за Вашим місцем проживання або до органу захисту даних, у юрисдикції якого знаходиться наша компанія. Це:

Орган захисту інформації в Україні

Уповноважений Верхової Ради України з прав людини;
у складі Секретаріату Уповноваженого діє Департамент з питань захисту персональних даних

01008, м. Київ-08, вул. Інститутська, 21/8
+380 44 253 81 94 – телефон для довідок з питань захисту персональних даних

Законодавство України

Закон України «Про захист персональних даних» доступний да посиланням: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2297-17

Права суб’єкта персональних даних – стаття 8 Закону України «Про захист персональних даних».

Внесення змін в Заяву про конфіденційність даних

Ми залишаємо за собою право змінювати наші заходи безпеки та захисту інформації, якщо така необхідність виникає внаслідок технічного прогресу. У таких випадках ми також будемо відповідно коригувати нашу Заяву про конфіденційність даних. Будь ласка, візьміть до уваги поточну версію нашої Заяви про конфіденційність даних.

Контакт

Якщо Ви бажаєте зв'язатися з нами, Ви можете звернутись до нас за адресою, вказаною в Розділі «Володілець персональних даних».

З приводу підтвердження Ваших прав, повідомлення про випадки порушення вимог до захисту даних, а також з Вашими пропозиціями та скаргами щодо обробки Ваших персональних даних ми радимо звертатися до уповноваженого нашого концерну з питань захисту інформації:

Сергій Макаров
менеджер по захисту даних

ТОВ "Роберт Бош Лтд"
пр. Павла Тичини, 1-В ТОЦ «Silver Breeze», оф. А701 м. Київ, 02152, Україна
E-Mail: tt@ua.bosch.com

У редакції станом на: 02.05.2018.

Даний документ може в подальшому змінюватись та публікуватись у новій редакції. Ви повинні самостійно стежити за змінами.

Цей веб-сайт використовує лише ті файли cookies, які технічно необхідні. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, перевірте інформацію "Використання cookie" в повідомленні про захист даних.
Я погоджуюсь Умови Cookies